معرفی وب آرا

تیم وب آرا یک شرکت مشاور و مجری پروژه‌های تحت وب و شبکه‌های کامپیوتری است که خود را متعهد به فراهم سازی برترین کیفیت در خدمات ارائه شده به مشتری می داند. تجربه کافی در ارائه مشاوره، تنوع مهارت‌ ها و سازگاری در برخورد با توقعات و نیازهای حرفه‌ای مشتری از توانایی های قابل توجه شرکت وب آرا است.
موسسین شرکت که از فارغ‌التحصیلان رشته‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از دانشگاه های معتبر بوده و دارای سابقه فعالیت‌های پژوهشی و کاربردی، اجرایی در رشته های مختلف IT می‌باشند، با هدف گسترش این صنعت در زمینه ارائه خدمات اینترنت، شبکه‌های کامپیوتری، طراحی وب‌سایت و دیجیتال مارکتینگ اقدام به تاسیس شرکت وب آرا نموده اند.

منابع و امکانات

سایر عناصر و منابع در اختیار شرکت وب آرا شامل دفتر کار، سیستم‌های سخت افزاری چندرسانه ای قدرتمند و روزآمد به همراه جدیدترین و تخصصی‌ترین نرم افزارهای مورد نیاز، همگی کمک می‌کنند تا سیستم‌های طراحی شده از بالاترین کیفیت برخوردار باشند.

بارگزاری سریع

یکی از مهمترین دلایل برای بازدیدکنندگانی که در یک سایت توقف نمی نماید طولانی بودن زمان بارگزاری وب سایت می باشد. در طراحی یک وب سایت حرفه ای باید بارگزاری هر چه سریعتر صفحات وب را به عنوان یک اصل مد نظر قرار داد.
برای دستیبای به این هدف، شرکت وب آرا در پروژه‌های خود سعی می کند تا علاوه بر حفظ ظاهر زیبا تا حد امکان از صفحات مبتنی بر متن و متدولوژی طراحی CSS Layout که به سرعت بارگزاری می‌شوند استفاده کند. همچنین در صورت استفاده از عکس، نهایت بهینه سازی در مورد تصاویر اعمال می‌شود تا حجم و ساختار مناسب جهت بارگزاری در بازه زمانی معقول به دست آید.

سازگار بودن با مرورگرها و رزولوشن متفاوت نمایشگرها

یک سایت حرفه‌ای باید قابلیت نمایش صحیح و یکسان در سطح وسیعی از پلت فرم‌ها و نرم افزارهای مرورگر را داشته باشد. ما همواره وب سایت‌های در دست طراحی خود را در مرورگرهای مختلف آزمایش می‌کنیم تا مطمئن شویم که اکثریت بازدیدکنندگان، سایت را کامل و صحیح مشاهده نمایند.
به این منظور بسیار مهم است که سایت طراحی شده در نمایشگرهای متفاوت ظاهری مناسب داشته باشد

شمای ظاهری وب سایت

امروزه یک وب سایت اینترنت برای بسیاری از مشتریان و مخاطبان اولین نقطه تماس محسوب می شوند. به طور خلاصه وب سایت یک شرکت/سازمان، نمایانگر این است که آنها چه میزان حرفه‌ای هستند و خط مشی آنها در تبلیغات خود به چه گونه است. واسط کاربری ظاهری و گرافیکی وب سایت با مشاوره کامل با وب سایت وب سایت پذیرش مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی انجام گرفته و با برپایی جلسات مورد نیاز سعی خواهد شد که وب‌سایتی جذاب و زیبا که انعکاس دهنده تصویر واقعی سیاست‌گذاری مدیران است طراحی شود.

بروزرسانی اطلاعات

جهت ترغیب بازدیدکنندگان به بازدیدهای مجدد از وب سایت، باید به طور مرتب اطلاعات جدید به سایت افزوده شود. همانگونه که قبلا گفته شد، ما بخش هایی از وب سایت را به صورت داینامیک و مبتنی بر پایگاه داده طراحی می‌کنیم که در این صورت خود شما می توانید اطلاعات مورد نظر را اضافه، اصلاح و یا حذف نمایید. بدین منظور ما جلسات توجیهی و آموزشی مورد نیاز را جهت تسلط شما و یا کارکنان شما برای کار با نرم افزار تحت وب برگزار خواهیم کرد.